Dobra passa przerwana
Ełk 01/05/2017

pilka

Przegrana MKSu Ełk na własnym boisku. Dobrą passę drużyny przerwał Pelikan Łowicz. Sobotni (29.04) mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:1 dla gości.

Ełczanie słabo zaprezentowali się w pierwszej połowie, co przełożyło się na wynik. Po 45 minutach schodzili z boiska przegrywając 0:2. W drugiej część spotkania to MKS dominował. Bramkę kontaktową w 55. minucie strzelił z rzutu karnego Daniel Świderski. Nadzieje na remis zostały pogrzebane w końcówce spotkania, kiedy to piłkarze Pelikana wykorzystali jedną z nielicznych akcji i zaliczyli trzecie trafienie.

W tabeli trzeciej ligi MKS pozostaje na 12. pozycji. Szansa na poprawienie dorobku punktowego już w najbliższą środę (3.05). Ełczanie na wyjeździe zagrają z drużyną Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.