Cztery bramki i czwarte miejsce
Suwałki 23/05/2022

Piłkarze suwalskich Wigier pokonali w niedzielę (22.05.22) Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:0 i zakończyli sezon na czwartym miejscu tabeli.

Pierwsza bramka padła w 25. minucie, kolejna po dwunastu minutach. Dwie kolejne bramki na konto biało-niebieskich wpadły pod koniec meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0, a po ostatnim gwizdku suwalczanie mogli świętować piąte zwycięstwo z rzędu.

Po porażce Motoru w Puławach, Wigry przeskoczyły w tabeli zespół Marka Saganowskiego i to suwalczanie będą gospodarzem środowego półfinału.

Wigry Suwałki 4:0 (2:0) Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Wigry: Zoch – Michalski, Lewandowski, Ozga, Rudinilson, Prętnik, Babiarz (59 Bogusławski), Łabojko (45 Caetano), Rybicki (76 Gojko), Iwao, Lewandowski (45 Sowiński).

Bramki: 1:0 – Lewandowski 25, 2:0 – Michalski 37, 3:0 – Iwao 90 (k), 4:0 – Iwao 90+1