Cenny punkt Wigier
Niepołomice 29/10/2018

W rozegranym w Niepołomicach meczu 16. kolejki Fortuna I Ligi, Wigry Suwałki zremisowały z Puszczą Niepołomice 1:1. Warto dodać, że suwalczanie kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartkę otrzymał obrońca Wigier Arkadiusz Najemski.

Bramkę dla biało-niebieskich zdobył w 49. minucie zdobył Robert Bartczak, natomiast gospodarze wyrówniali trafieniem Piotra Stawarczyka w 65. minucie spotkania.

Przed podopiecznymi Kamila Sochy bardzo trudny mecz z liderem rozgrywek. W ramach 17. kolejki Fortuna I Ligi, Wigry zmierzą się w najbliższą sobotę (3.11) w Suwałkach z Rakowem Częstochowa. Początek meczu o godzinie 15:00.

Puszcza Niepołomice – Wigry Suwałki 1:1 (0:0)
Bramki: Piotr Stawarczyk 65′ – Robert Bartczak 49′

Puszcza Niepołomice: 99. Miłosz Mleczko – 4. Patryk Fryc, 5. Konrad Stępień, 23. Piotr Stawarczyk, 21. Łukasz Furtak (61′, 2. Łukasz Szczepaniak) – 14. Dawid Ryndak (61′, 25. Wiktor Żytek), 7. Marcel Kotwica, 8. Longinus Uwakwe (86′, 11. Marcin Stefanik), 10. Hubert Tomalski, 28. Michał Mikołajczyk – 9. Krzysztof Drzazga.

Wigry Suwałki: 96. Damian Węglarz – 5. Wojciech Kuriata (56′, 97. Piotr Kwaśniewski), 25. Arkadiusz Najemski, 34. Adrian Piekarski, 44. Adrian Karankiewicz – 2. Paweł Olszewski, 99. Damian Pawłowski, 29. Martin Adamec, 8. Filip Karbowy (66′, 10. Karol Mackiewicz), 27. Robert Bartczak – 9. Kamil Sabiłło (82′, 14. Aron Stasiak).

żółte kartki: Uwakwe, Kotwica – Najemski.
czerwona kartka: Arkadiusz Najemski (74′, Wigry, za drugą żółtą).
sędziował: Robert Marciniak (Kraków).