Ahoj Kapitanie! Kierunek Przedszkole!
Instrukcja obsługi ZOOMA:
1. Włącz ZOOMA przesuwając suwak do dołu i przytrzymując około dwóch sekund.
2. Rozpocznij nagrywanie przyciskając czerwony guzik „record”. Upływający czas na wyświetlaczu świadczy, że trwa nagrywanie. Mikrofon powinien znajdować się w odległości około 10-15 cm od ust. Nagrywanie można w dowolnej chwili przerwać przyciskając guzik „record”.
WAŻNE: podczas śpiewania całej grupy nie ma potrzeby zbliżania mikrofonu do ust. ZOOM może znajdować się w odległości kilkudziesięciu centymetrów od dzieci.
3. Po skończeniu audycji przerwij nagrywanie przyciskając guzik „record”.
4. Wyłącz ZOOMA przesuwając suwak do dołu i przytrzymując około dwóch sekund (tak samo jak w punkcie 1)
Zdjęcia (poziome) z nagrywania audycji oraz zdjęcie grupowe prosimy wysyłać na poczta@bayerfm.eu. Podkłady muzyczne również prosimy wysłać pocztą mailową. Zarówno zdjęcia, jak i pliki dźwiękowe prosimy wysyłać w środę.
Przy dużych plikach polecamy korzystanie z platformy We Transfer

Nasi Partnerzy
Copyright © 2023. Bayer FM wykonany przez : Marek Panasiewicz
