Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3
Suwałki 05/12/2022

W spotkaniu 13. kolejki siatkarskiej PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki przegrał z LUK Lublin 2:3.

Jeszcze do końca drugiego seta wszystko układało się po myśli gospodarzy. Pierwszą odsłonę biało-niebiescy wygrali 25:22. W drugiej prowadzili już nawet 19:15.

Wtedy do głosu doszli goście z Lublina, którzy zniwelowali pokaźną przewagę wygrywając drugą partię 25:23.

Zwycięski set napędził podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza i w rezultacie siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali po tie-breaku z LUK Lublin 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 10:15).

Do takiego wyniku niewątpliwe przyłożył się brak dwóch podstawowych zawodników czyli Pawła Halaby i Cezarego Sapińskiego.

MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Nicolas Szerszeń, reprezentujący lubelski klub.