Dąb Dabrowa Białostocka – Wigry Suwałki 3:6
Suwałki 25/08/2022

Wigry Suwałki pokonały Dąb Dąbrowę Białostocką 6:3. To już czwarta z rzędu wygrana zespołu z Suwałk.

Gole dla suwalczan zdobyli już na samym początku spotkania w 1. i 7. minucie Dawid Kalinowski i Łukasz Kubraka. Choć gospodarze próbowali nadgonić wynik, to biało-niebiescy odpowiadali kolejnymi celnymi strzałami. W 27. i 40. minucie swoją szansę wykorzystali Wojciech Mickiewicz i Łukasz Trąbka. Na przerwę zawodnicy schodzili z boiska z wynikiem 4:2 dla Wigier.

Druga połowa spotkania znowu zaczęła się lepiej dla biało-niebieskich. Do bramki przeciwnika trafił Dawid Kalinowski i Łukasz Trąbka.

Drużyna z Dąbrowy Białostockiej zdobyła jeszcze jedną bramkę, ustalając tym samym wynik spotkania na 6:3.

To już czwarta wygrana zespołu z Suwałk i jednocześnie awans na pozycję wicelidera.