Ełccy wioślarze z kompletem medali
Kruszwica 20/07/2021

Cztery medale zdobyli na mistrzostwach Polski juniorów w Kruszwicy ełccy wioślarze. Podopieczni Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego zdobyli 67 punktów i są teraz na 5. pozycji w ogólnej klasyfikacji klubowej.

Brąz w dwójce podwójnej wywalczyli Dawid Chrościelewski z Dawidem Seroką. Ze złota może cieszyć się Michał Synowiec, który okazał się najlepszy w biegu jedynek juniorów wagi lekkiej.

Kolejny złoty krążek to zasługa Kaliny Perczak i Marii Żukowskiej. Panie nie dały szans rywalkom w biegu dwójek podwójnych juniorek.

Komplet medali domknęła czwórka zawodników MOS-u w składzie: Thomas Wiecheć, Michał Synowiec, Dawid Seroka i Dawid Chrościelewski. Panowie w biegu czwórek podwójnych juniorów zaledwie o 0,13 sekundy wyprzedzili załogę Wratilavii Wrocław.

Mistrzostwa Polski juniorów w wioślarstwie rozegrane zostały w dniach 16-18.07 na jeziorze Gopło w Kruszwicy.