Pisanica powalczy o Puchar Polski
Ełk 24/05/2021

Pisanica z Pucharem Ełku.

W niedzielę (23.05) na orlikach przy II LO w Ełku odbył się turniej Legendary-Event Puchar Ełku 2021. Przystąpiły do niego wszystkie drużyny występujące w ełckiej Master lidze, czyli w sumie 7 ekip. Mecze odbywały się w systemie każdy z każdym i na koniec drużyna z największa liczbą punktów wygrywała.

Najlepsza ekipą okazała się drużyna Pisanicy, na drugim miejscu Mazurski Browar, natomiast na ostatnim stopniu podium znalazła się drużyna OKS Kolejorz.

Zawodnikiem turnieju został Bernard Burba z Poloneza NWE, najlepszym strzelcem Jakub Urynowicz z OKS Kolejorz, najlepszym asystentem Patryk Gondek z Pisanicy, drużyną Fair Play HMWO, a najlepszym bramkarzem został Szymon Pogorzelski z HMWO.

Oprócz nagród drużyna Pisanicy wywalczyła możliwość reprezentowania Ełku w Warszawie podczas walki o Puchar Polski.