Asseco Resovia – Ślepsk Malow Suwałki 1:3
Rzeszów 18/11/2020

W zaległym meczu 4. kolejki PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki zwyciężył 3:1 z Resovią w Rzeszowie. Nie od razu jednak wszystko wskazywało, na wygraną Biało-Niebieskich. Początek spotkania to przede wszystkim dominacja gospodarzy, którzy od początku wywierali na podopiecznych trenera Andrzeja Kowala dużą presje, kontrolując przebieg gry. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem siatkarzy z Rzeszowa. W drugim secie siatkarze Ślepska przystąpili do mocnego kontrataku. Grali spokojnie i cierpliwie, z każdą zagrywką poprawiali się w ofensywie i obronie. Kolejne punkty wpadały m.in po blokach Joshui Tuanigi, zagraniach Cezarego Sapińskiego, Kevina Klinkenberga i Patryka Szwaradzkiego. W rezultacie siatkarze Ślepska Malow Suwałki wracają z Rzeszowa ze zwycięstwem i 3. miejscem w tabeli.