Przegrana Szczypiorniaka
Ełk 12/12/2016

szczypiorniak28

Przegrana ełckiego Szczypiorniaka na zakończenie rozgrywek w rundzie jesiennej w ramach trzeciej ligi podlaskiej piłki ręcznej. Mimo gorącego i żywiołowego dopingu kibiców, EKS przegrał u siebie 24:25 z drużyną MKS MOSiR Kętrzyn.

Spotkanie zakończone z różnicą jednego punktu, choć przyznać trzeba, że to ełczanie przez większość meczu gonili wynik. Do ostatniego gwizdka kibice Szczypiorniaka mieli nadzieję, że uda się przynajmniej zremisować. Jednak to goście z Kętrzyna okazali się lepsi. Gra toczyła się do ostatniej minuty, a końcówka obfitowała w rzuty karne.

Co zdecydowało o wygranej drużyny z Kętrzyna?
– Zabrakło nam skuteczności – tłumaczył tuż po spotkaniu poobijany Artur Bućko, kapitan EKS Szczypiorniak. Zemściły się niewykorzystane rzuty karne.

Teraz zawodników czeka przerwa. Spotkanie z MKS MOSiR Kętrzyn było ostatnim w rundzie jesiennej. Nowy grafik rozgrywek w ramach trzeciej ligi podlaskiej piłki ręcznej powinien być znany do końca stycznia.

I to MKS MOSiR Kętrzyn zakończył rundę jesienną jako wicelider rozgrywek trzeciej ligi podlaskiej piłki ręcznej.