45-lecie Państwowej Szkoły Muzycznej
Suwałki 21/11/2018

45-lecie istnienia świętuje Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Suwałkach. Obchody rozpoczną się w poniedziałek (26.11.18) koncertem jubileuszowym połączonym z jubileuszem 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W sali koncertowej wysłuchać będzie można również utworów w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły. Na scenie pojawią się między innymi absolwenci oraz zaproszeni goście, w tym dyrektorzy szkół artystycznych z regionu. O szczegółach mówił w środę (21.11.18)  Bernard Michniewicz, dyrektor PSM.

W PSM obecnie pracuje 60 wykwalifikowanych nauczycieli, a nauki pobiera około 420 uczniów. Wielu absolwentów Szkoły Muzycznej odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale także na świecie. – Jesteśmy dumni z naszych uczniów, cieszymy się z ich osiągnięć i sukcesów – mówił Michniewicz.

Nasi Partnerzy


Copyright © 2026. Bayer FM

Nadawca Logo Bayer FM