2:2 MKS Ełk- Huragan Morąg
Ełk 23/05/2016

pilka

2:2 zremisował MKS Ełk w meczu z Huraganem Morąg. Przegrywając do przerwy 2:0 MKS Ełk po ostrej reprymendzie trenera po przerwie pokazał, że nie zapomniał jak się gra w piłkę i doprowadził do wyrównania 2:2. Strzelcami byli: Kamil Jackiewicz oraz Patryk Rosoliński. Jednak remis stwarzał szanse liderowi Olimpii Elbląg do zapewnienia sobie mistrzostwa 3 ligi warmińsko- mazursko podlaskiej przy zwycięstwie u siebie z ŁKS-em Łomża. Tak też się stało-  elblążanie wygrali 2:1 zapewniając sobie 2. kolejki przed końcem ligi tytuł, który uprawnia ich do udziału w  barażach o II ligę. Jednak to nie koniec emocji w lidze – MKS Ełk będzie walczył o status vicelidera. Przed nim jeszcze pojedynki z Wissą Szczuczyn oraz z Olimpią Elbląg.