2 medale kickboxerów
Ełk 23/05/2016

black-shadows

Dwóch zawodników Fight Club Black Shadows reprezentowało Ełk w Mistrzostwach Polski Weteranów, Seniorów i Kobiet w Kickboxingu Light Contact. Zawody rozegrane zostały w miniony weekend w Kurzętniku. Wystartowało w nich około 150 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Ełczanie do domu wrócili z dwoma medalami- informuje trener kickbokserów Dariusz Kalinowski. Łukasz Borkowski zdobył brąz w kategorii wagowej powyżej 94 kg. Kontuzja kolana uniemożliwiła mu start w kolejnych walkach o podium. Natomiast Wojciech Nieścier w kategorii wagowej do 94 kg w walce o złoto został zdyskwalifikowany za silny kontakt i techniczny nokaut na przeciwniku. Tym samym zajął drugie miejsce zdobywając srebrny medal.

Udział w turnieju był możliwy dzięki wsparciu finansowemu z urzędu miasta Ełku, w ramach projektu:” Kicboxing szansa dzieci i młodzieży z naszego miasta”.